Prolink Dış Ticaret Limited Şirketi

• Ses, görüntü ve data gibi her türlü sinyali ileten veya değiştiren ara bağlantı ürünlerinin ithalatı, ihracatı, dağıtımı’ ile uğraşmaktadır. 
• Prolink, Manhattan, Intellinet, Contour, 4Clean, Icreon gibi dünyaca ünlü markaların Türkiye mümessilidir. 
• Ürünlerini son kullanıcılara kurumsal ve kamusal kanalla dolaylı yoldan, internet platformu veya kendi bayi kanalı aracılığı ile de doğrudan ulaştırır. 
• Yurt genelinde yer alan yetkili teknik servisleri aracılığı ile gereken her türlü teknik desteği sağlar. 

 

ÜSTÜN KALİTEDE ÜRÜNLER SUNMAK 
 
Hayalimiz odur ki müşterilerimiz; 
Markamız PROLINK olduğu için ürünlerimizin kaliteli dayanıklı ve güvenli olduğuna inansınlar. 
Kurumsal misyonumuz topluma üstün kalitede ürünler sunmaktır. 
Üstün kalite anlayışı sadece ürünlerimiz, servis ve teknolojimizle ilgili değildir. Şirketimizin her kademesinde iş yapış şeklimize ilham vermektedir. 
 
KULLANICI ODAKLI OLMAK 
 
PROLINK İnsan merkezlidir. Çok değişik ihtiyaçları göz önüne alır ve en uygun çözümleri sunar. Kullanıcı portföyü; altyapısını geliştirmek için üstün teknolojiye ihtiyaç duyan büyük ticari işletmeler, üniversiteler ve kamu kurumlarından, evlerine aldıkları ürünlerden maksimum performans bekleyen teknoloji çılgınlarına kadar geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır. 
 
GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ VE YENİLİK PEŞİNDEYİZ 
 
Ürünlerimiz teknik olarak dünyanın en gelişmiş teknolojileri kullanılarak üretilmiştir. Ürün gamı, IT, ses ve görüntü endüstrisindeki akla gelebilecek her türlü çözümü içerdiği gibi aynı zamanda teknolojideki gelişmenin sembolü olan yeni ürünler de bu ürün gamında yer almaktadır. PROLİNK güvenilirlik ve kaliteyi en önde tutarak, en yeni teknolojileri pazarda ilk olarak sunmayı hedeflemektedir.